Nasza oferta

Our offer

Lampy LED
No translation

Zestaw zintegrowanych dwufunkcyjnych świateł do jazdy dziennej LED ze światłami przeciwmgielnymi LED

Kompletne zestawy świateł z powodzeniem dostarczamy do całej sieci dealerskiej Mitsubishi, jak również do Subaru, Suzuki i Nissan. Oferowane lampy pasują także do wybranych modeli samochodów Citroen, Peugeot oraz wielu innych marek dostępnych na rynku motoryzacyjnym.

Przygotowując światła dzienne LED do sprzedaży, kierowaliśmy się estetyką, funkcjonalnością i prostotą montażu. Oferowane zestawy lamp LED posiadają dedykowane uchwyty montażowe, a sam montaż powinien zająć nie więcej niż 45 minuty.

Oferowane światła LED charakteryzują się:
• pełną integracją z modelem samochodu, w którym są zamontowane;
• wysokiej jakości materiałami użytymi do produkcji;
• automatyką dzięki, której sterowanie światłami odbywa się w pełni automatycznie za pomocą fabrycznego wyposażenia pojazdu (fabryczny włącznik świateł przeciwmgielnych);
• integracją z fabrycznym czujnikiem zmierzchu, dzięki któremu załączanie/ wyłączanie świateł odbywa się w sposób automatyczny zależny od intensywności oświetlenia zewnętrznego.

Masz samochód z fabrycznymi światłami przeciwmgielnymi? Nie musisz z nich rezygnować. Możesz w miejsce obecnych świateł przeciwmgielnych zamontować nowoczesne przeciwmgielne lampy LED, które mają w sobie zintegrowane światła do jazdy dziennej LED. Posiadanie takich właśnie świateł zapewni Ci charakterystyczny wygląd samochodu, wyróżniający Twoje auto spośród innych poruszających się po drodze, a bardzo dobre oświetlenie poboczy i drogi da Ci poczucie bezpieczeństwa i komfort prowadzenia samochodu.

Zapoznaj się z kilkoma ważnymi informacjami o lampach LED:

1. Fabryczne światła przeciwmgielne a światła przeciwmgielne LED
Światła przeciwmgielne w technologii LED zadbają o Twoje bezpieczeństwo przy złej pogodzie np. w czasie mgły, silnych opadów deszczu czy śniegu. Dzięki diodom LED droga w czasie jazdy przez mgłę zostanie dodatkowo oświetlona, co będzie miało wpływ na bezpieczeństwo i komfort podróżowania.

2. Najnowsza technologia i nowoczesny wygląd samochodu
Któż z nas nie marzy o samochodzie, który będzie wyróżniał się spośród innych, poruszających się po drodze? Dzięki zamontowaniu świateł dziennych w technologii LED mamy taką możliwość. Każda z lamp zbudowana jest z diód LED bardzo wysokiej jakości, popartej gwarancją. Wysokiej jakości komponenty wykorzystane przy produkcji lamp LED wyróżniają nasze zestawy na tle konkurencji. Komfortowe warunki pracy zapewnia diodom LED specjalna membrana, dzięki której unikamy problemu zaparowanych lamp znanego z lamp niższej jakości oferowanych przez konkurencję. Teraz nietuzinkowy wygląd Twojego samochodu masz na wyciągnięcie ręki!

3. Bezpieczeństwo – bądź widoczny!
Światła do jazdy dziennej LED znacznie poprawiają bezpieczeństwo użytkownika. Dzięki swojej nowoczesnej konstrukcji światła do jazdy dziennej LED zapewniają bardzo dużą rozpoznawalność pojazdu nawet w bardzo jasnym świetle dziennym. W odróżnieniu od świateł mijania lampy do jazdy dziennej wyposażone są w mocne diody LED, dzięki czemu samochód jest lepiej zauważalny i widoczny dla innych użytkowników ruchu.

4. Oszczędność paliwa
Światła do jazdy dziennej LED wpływają w zdecydowany sposób na oszczędność paliwa (aż do 0,7L/100km) i wydłużenie żywotności pracy alternatora i akumulatora.Dla przykładu…
W samochodzie osobowym, używanie świateł mijania jako świateł dziennych powoduje pobór około 150W, natomiast światła w technologii LED potrzebują tylko 12W, aby pełnić swoją funkcję.Światła dzienne LED zapewniają także większą trwałość i niezależność w porównaniu z lampami tradycyjnymi. Technologia lamp wykorzystujących diody LED w porównaniu z tradycyjną żarówką zapewnia wielokrotnie większą trwałość i niezawodność działania

5. Prosty i szybki sposób montażu
Przygotowując światła dzienne LED do sprzedaży, kierowaliśmy się estetyką, funkcjonalnością i prostotą montażu. Lampy do niektórych modeli samochodów np. Mitsubishi, Suzuki, Toyota posiadają dedykowane uchwyty montażowe, a sam montaż powinien zająć nie więcej niż jedną godzinę.

6. Homologacja
Aby zapewnić użytkownikom świateł dziennych LED bezpieczeństwo jazdy i nie narazić ich na mandaty i punkty karne oferowane lampy spełniają wymagania techniczne określone w Regulaminie numer 48 Europejskiej Komisji Gospodarczej ONZ i uzyskały potrzebną homologację, a ich klosze zostały oznaczone literami RL. Posiadając nasze dwufunkcyjne lampy LED z taką homologacją i takim oznakowaniem użytkownik może cieszyć sięDwufunkcyjne światła do jazdy dziennej LED i światła przeciwmgielne LED znacznie poprawiają bezpieczeństwo użytkowania. Dzięki swojej nowoczesnej konstrukcji światła zapewniają bardzo dużą rozpoznawalność pojazdu nawet w bardzo jasnym świetle dziennym.W odróżnieniu od świateł mijania lampy do jazdy dziennej wyposażone są w mocne diody LED, dzięki czemu samochód jest lepiej zauważalny i widoczny dla innych.

Brak treści do wyświetleniaThere is no content to display