Nasza oferta

Our offer

Rejestratory jazdy DVR
No translation

Rejestratory jazdy DVR tzw. kamery samochodowe to stosunkowo niewielkie urządzenia, które znacznie podnoszą jakość codziennego podróżowania i zwiększają poczucie bezpieczeństwa. Monitorują i zapisują zdarzenia, które mają miejsce na drodze, co wielokrotnie okazuje się pomocne i niezastąpione.
Zarejestrowane obrazy są bardzo dobrej jakości. Urządzenie rejestruje obraz niezależnie od panujących warunków pogodowych i ogólnej widoczności na drodze. Kamery dostosowują ekspozycję i rejestrują pełne detali filmy zarówno w nocy, jak i w ciągu dnia. Bez najmniejszego problemu odczytasz numery tablic rejestracyjnych mijanych pojazdów. EMG Poland jako wieloletni dostawca akcesoriów samochodowych na polski rynek wybrał markę 70mai jako swojego partnera w oferowanych i rekomendowanych rejestratorach jazdy.

Nowoczesny design ubrany w dedykowaną aplikację
Kamery samochodowe – przednia A500s i tylna RC06 – możesz obsługiwać dzięki dedykowanej aplikacji 70mai, która dostępna jest zarówno na systemy Android, jak i iOS. Dzięki aplikacji przejrzysz i pobierzesz nagrania w jakości HD w czasie rzeczywistym, łącząc się z wideorejestratorem poprzez Wi-Fi. Z poziomu aplikacji zapiszesz też najważniejsze nagrania, zapobiegając nadpisaniu zarejestrowanego materiału. Zastanawiasz się, czy kamera/kamery będą pasowały do wnętrza Twojego samochodu? Spokojnie, zaprojektowano je w taki sposób, aby pasowały idealnie.

Twój przyjaciel monitoring
Zastanawiałeś się kiedykolwiek, jakie prędkości zwykle osiągasz? Ile czasu zajmuje Ci przejechanie określonej trasy? Jak dużo kilometrów pokonujesz w ciągu dnia, tygodnia i miesiąca? Oferowane kamery przechowują dla Ciebie wszystkie dane dotyczące lokalizacji i prędkości, abyś zawsze miał do nich dostęp, mógł je przeglądać i analizować do woli. To jeszcze nie wszystko! Kiedy zostawisz samochód na parkingu i ktoś świadomie lub nie go uszkodzi kamera automatycznie rozpocznie nagrywanie obrazu dzięki wbudowanemu czujnikowi wstrząsu. Kiedy zaś wsiądziesz do auta po porannej kawie, powiadomi Cię, że warto sprawdzić zarejestrowane nagranie.

Brak treści do wyświetleniaThere is no content to display