Nasza oferta

Our offer

Alarmy Gemini
No translation

Alarmy samochodowe włoskiej marki Gemini to jedne z najlepszych, najskuteczniejszych i konkurencyjnych cenowo alarmów na naszym rynku. Z powodzeniem dostarczamy go do takich sieci jak Kia czy Mitsubishi. Dzięki swojej wysokiej jakości i skuteczności działania zostały umieszczone na liście Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń, co uprawnia do dodatkowych zniżek przy zawieraniu umowy Auto Casco w zakresie kradzież.

Systemy alarmowe GEMINI wyróżnia:

 1. Wbudowane własne zasilanie, pozwalające podtrzymać działanie ochronnych funkcji urządzenia w przypadku utraty zasilania, np. zdjęcie klemy z akumulatora w samochodzie. Pozwala to na utrzymanie w działaniu blokady pasywnej zgodnej z homologacją UE, jak również syreny alarmowej w zestawie.
 2. Zintegrowany z diodą LED czytnik kluczy elektronicznych, którego podstawową zaletą jest prosty sposób awaryjnego wyłączenia – odblokowania alarmu.
 3. Wysoka bezawaryjność.
 4. Szybki i łatwy montaż.


Systemy alarmowe GEMINI zawierają:

 • KLUCZ ELEKTRONICZNY do awaryjnego rozbrojenia systemu (nie musisz pamiętać kodu PIN)
 • wbudowane ultradźwięki w centrali alarmu
 • wodoszczelna syrena
 • mało elementów zewnętrznych (mikrofony ultradźwięków, czytnik klucza elektronicznego z diodą, syrena)
 • otwarcie pokrywy bagażnika bez konieczności rozbrajania alarmu


Alarm samochodowy Gemini 932/933 to:

 • system bezpilotowy, współpracujący z magistralą CAN
 • za jej pośrednictwem z cyfrowej magistrali CAN czytane są czujniki krańcowe drzwi, stacyjka, pokrywa bagażnika oraz uzbrajany i rozbrajany jest system alarmowy

W oferowanym zestawie Gemini 932/933 znajduje się: centralka alarmu, czytnik kluczy elektronicznych zintegrowany z diodą LED, klucz elektroniczny, syrena alarmowa, ultradźwięki, komplet wiązek podłączeniowych oraz wyłącznik krańcowy.

Brak treści do wyświetleniaThere is no content to display