Nasza oferta

Our offer

TPMS do samochodów z fabrycznym zestawem TPMS
No translation

  

Czujniki ciśnienia opon do samochodów z fabrycznym systemem TPMS (zamienne z oryginalnymi czujnikami OE):

  • sensory zamienne z oryginalnymi
  • współpraca z komputerem diagnostycznym GDS i przystawką TPMS (wszelkie procedury obsługi są analogiczne do rozwiązań oryginalnych)
  • idealne zastosowanie do drugiego kompletu kół
  • zastosowanie w 95% samochodów obecnych na rynku
  • idealne dopasowanie sensora do felgi
  • wysoka niezawodność i bezawaryjność

Czujniki ciśnienia opon TPMS (Tyre Pressure Monitoring System) to obowiązek w każdym nowym pojeździe. Ich przeznaczeniem jest pełna kontrola ciśnienia opon zarówno na postoju, jak i podczas jazdy. Niewłaściwe ciśnienie w oponach powoduje nieprawidłowe przyleganie opony do nawierzchni, co wpływa na obniżenie właściwości trakcyjnych pojazdu, przyspiesza zużycie bieżnika oraz wzrost zużycia paliwa. Należy pamiętać, że podczas uszkodzenia opony uszkodzeniu często ulega także sama felga, której koszt jest niewspółmiernie wyższy od zakupu zestawu TPMS.

Właściwe ciśnienie w oponach istotnie obniża koszta eksploatacji – mniejsze zużycie paliwa i wydłużona żywotność opon oraz podnosi bezpieczeństwo podróżowania – optymalna przyczepność i precyzja prowadzenia.

Sprawny system czujników ciśnienia opon TPMS jest obowiązkowym wyposażeniem samochodu. Dlatego:
1. Kupując nowy samochód zwróć uwagę czy Twój drugi komplet opon (np. zimowych) także wyposażony został w komplet czujników ciśnienia opon.
2. Brak sprawnie działających czujników ciśnienia w oponach w momencie zaistnienia szkody komunikacyjnej może powodować problemy z uzyskaniem odszkodowania od ubezpieczyciela.
3. Samochód bez sprawnego systemu TPMS nie przejdzie obowiązkowego przeglądu technicznego.

Oferowane TPMS dostępne są w sprzedaży tylko przez Autoryzowane Serwisy Dealerskie.

Brak treści do wyświetleniaThere is no content to display