Nasza oferta

Our offer

Ładowarka indukcyjna
No translation

Bezprzewodowa ładowarka indukcyjna jest dedykowana do samochodu Mazda CX-5 (KF) MY’17-20 we wszystkich dostępnych wersjach wyposażeniowych. Unikalna konstrukcja pozwala na pełną integrację z samochodem oraz ładowanie baterii telefonu komórkowego bezprzewodowo. Wystarczy umieścić smartfon w wyznaczonym miejscu, a proces bezprzewodowego ładowania rozpocznie się automatycznie.

Bezprzewodowa ładowarka indukcyjna umieszczona zostaje w konsoli środkowej, w schowku, przed dźwignią zmiany biegów i jest kompatybilna ze standardami „Qi” i „Powermat”.
Telefon jest ładowany tylko, gdy jest włączony zapłon lub uruchomiony silnik.

ładowarka indukcyjna

NAJWAŻNIEJSZE CECHY BEZPRZEWODOWEJ ŁADOWARKI INDUKCYJNEJ:

1. ŁADOWARKA JEST W CIĄGŁEJ GOTOWOŚCI DO UŻYCIA
Wystarczy położyć smartfon na ładowarce a jego bateria zacznie się automatycznie ładować (tylko gdy jest włączony zapłon lub silnik).

2. STANDARD Qi
Oferowana ładowarka posiada standard Qi co gwarantuje bezprzewodowe ładowanie najnowszych modeli telefonów takich jak: Apple, Samsung, Sony itp.

3. FUNKCJA FOD (WYKRYWANIE OBCYCH OBIEKTÓW)
Inteligentna elektronika automatycznie wykrywa metalowe ciała obce np.: monety, klucze itp. Dzięki zastosowaniu tej funkcji mamy pewność, że w chwili położenia na niej obcych, metalowych przedmiotów urządzenie nie aktywuje się, nie będzie działało.

4. NAJNOWOCZEŚNIEJSZE ROZWIĄZANIE
Bezprzewodowe ładowanie smartfona to z pewnością kolejny krok ku nowoczesności. Zainteresuje wszystkich tych, którzy stawiają na nowoczesne, praktyczne rozwiązania technologiczne. Posiadając ładowarkę bezprzewodową nie mamy problemu np. w chwili, gdy zapomnimy kabla do ładowania wyjeżdżając np. na urlop. Era ładowania smartfona za pomocą przewodu oraz plątanina kabli przechodzi w zapomnienie.

5. TECHNOLOGIA 3 CEWEK
Dzięki specjalnym cewkom, których działanie opiera się na wytwarzaniu pola elektromagnetycznego powstaje ładunek elektryczny, który następnie jest indukowany do naszego telefonu. Pozyskana energia zostaje przetworzona na prąd elektryczny zasilający baterię urządzenia. Taka technologia pozwala na automatyczne rozpoczęcie ładowania telefonu – nawet, gdy telefon nie jest prawidłowo ustawiony na powierzchni ładowarki.

6. PEŁNA INTEGRACJA Z SAMOCHODEM
Oferowana ładowarka została skonstruowana w pełni integrując ją z samochodem.

7. DEDYKOWANA INSTRUKCJA MONTAŻU
Do zakupionego produktu jest dołączona dedykowana instrukcja montażu w języku polskim, prezentująca cały proces montażu “krok po kroku”. Przewidywany czas na montaż to 18 minut.

8. CERTYFIKAT
Produkt posiada niezbędne certyfikaty wymagane w przemyśle motoryzacyjnym.

DANE TECHNICZNE:
1. Napięcie wejściowe 12V (DC)
2. Napięcie wyjściowe 5V – 9V
3. Prąd wyjściowy 1.1A – 1.2A
4. Moc wyjściowa 5W-10W
Kompatybilne telefony ładowane są mocą maksymalną 10W.

Brak treści do wyświetleniaThere is no content to display