Nasza oferta

Our offer

Alarmy Gemini
No translation

Alarmy samochodowe włoskiej marki Gemini to jedne z najlepszych, najskuteczniejszych i konkurencyjnych cenowo alarmów na naszym rynku. Z powodzeniem dostarczamy go do takich sieci jak Kia czy Mitsubishi. Dzięki swojej wysokiej jakości i skuteczności działania zostały umieszczone na liście Powszechnego Zakładu Ubezpieczeń, co uprawnia do dodatkowych zniżek przy zawieraniu umowy Auto Casco w zakresie kradzież.

Systemy alarmowe GEMINI wyróżnia:

 1. Wbudowane własne zasilanie, pozwalające podtrzymać działanie ochronnych funkcji urządzenia w przypadku utraty zasilania, np. zdjęcie klemy z akumulatora w samochodzie. Pozwala to na utrzymanie w działaniu blokady pasywnej zgodnej z homologacją UE, jak również głośnika alarmowego w zestawie.
 2. Zintegrowany z diodą LED czytnik kluczy elektronicznych, którego podstawową zaletą jest prosty sposób awaryjnego wyłączenia – odblokowania alarmu.
 3. Głośnik w zestawie korzysta z zasilania alarmu. Dzięki temu rozwiązaniu, elektronika syreny nie jest wystawiona na działanie wody lub niskich temperatur.
 4. Żywotność głośnika jest kilkukrotnie dłuższa od syreny alarmowej.
 5. Wysoka bezawaryjność.

Systemy alarmowe GEMINI zawierają:

 • KLUCZ ELEKTRONICZNY do awaryjnego rozbrojenia systemu (nie musisz pamiętać kodu PIN)
 • szybki i łatwy montaż
 • wbudowane ultradźwięki w centrali alarmu
 • wodoszczelny głośnik
 • mało elementów zewnętrznych (mikrofony ultradźwięków, czytnik klucza elektronicznego z diodą, głośnik)
 • otwarcie pokrywy bagażnika bez konieczności rozbrajania alarmu

Alarm samochodowy Gemini 932/933 to:

 • system bezpilotowy, współpracujący z szyną CAN
 • za jej pośrednictwem z cyfrowej magistrali CAN czytane są krańcówki drzwi, stacyjka, pokrywa bagażnika oraz uzbrajany i rozbrajany jest system alarmowy.

W oferowanym zestawie Gemini 932/933 znajduje się: centralka alarmu, czytnik kluczy elektronicznych zintegrowany z diodą LED, klucz elektroniczny, głośnik alarmowy, ultradźwięki, komplet wiązek podłączeniowych oraz wyłącznik krańcowy.

Brak treści do wyświetleniaThere is no content to display