czujniki parkowania Poleć znajomemu:   Poleć znajomemu Szukaj:   Szukaj
czujniki cofania
czujniki parkowania
KIA Safety System
Czujniki Parkowania
Alarmy samochodowe
Czujnik ciśnienia i temperatury opon
Fleet Managment
Centrum Multimedialne
Akcesoria dodatkowe
Czujniki ciśnienia opon - To się opłaca!
Właściwe ciśnienie w oponach istotnie obniża koszta eksploatacji - mniejsze zużycie paliwa i wydłużona żywotność opon oraz podnosi bezpieczeństwo podróżowania - optymalna przyczepność i precyzja prowadzenia.
więcej >>
Specjalna membrana w lampach LED
Chcesz kupić lampy LED do swojego samochodu? Zastanów się czy stać Cię na tanie...
więcej >>
Innowacyjne rozwiązanie w czujnikach parkowania
Szanowni Państwo, Musimy pochwalić się rozwiązaniem jakie opracowaliśmy i wdrożyliśmy w czujnikach parkowania - czujniki zintegrowane z fabrycznym wyświetlaczem
więcej >>
Prezentacja systemu eCall
Zobacz relację z konferencji organizowanej dla Fleet Managerów i osób odpowiedzialnych za zarządzanie w firmach flotą pojazdów. System eCall w służbie Fleet Managerom!
więcej >>
czujniki cofania
Monitoring, Zarządzanie flotą

               System zarządzania flotą pojazdów QX GPS Professional
 

QX GPS Professional to innowacyjne rozwiązanie wspomagające zarządzanie flotą pojazdów i powiązanymi z nią zasobami ludzkimi.

QX GPS Professional działa w oparciu o technologie GPS oraz GSM, która w sposób bardzo czytelny przekazuje użytkownikowi informację o pozycji samochodu oraz inne dane np: obroty, otwarte/zamknięte drzwi, stan paliwa.

Intuicyjny, prosty w obsłudze interfejs to podstawowa cecha systemu QX GPS Professional. Jest on stworzony z myślą o użytkownikach nie posiadających specjalistycznej wiedzy informatycznej. Menu, zestaw interaktywnych ikon i moduł podpowiedzi zapewnia prostotę obsługi.

Dodatkowym atutem jest jego mobilność (system jest dostępny z dowolnego miejsca na świecie - wystarczy tylko komputer posiadający przyłącze internetowe) oraz bezpieczeństwo (dostęp do systemu i połączenia w trakcie pracy z nim - mają takie zabezpieczenia jak systemy wykorzystywane w bankowości internetowej).

QX GPS Professional daje się integrować z zewnętrznymi systemami księgowymi, magazynowymi a lokalizacja pojazdów na obszarze Polski (z możliwością rozszerzenia na całą Europę) odbywa się on-line (w czasie rzeczywistym) - informacje o pozycji są natychmiast odwzorowywane na cyfrowej mapie. System analizuje obszary zdefiniowane przez Fleet Managera takie jak: strefy, trasy pod kątem występujących w nich zdarzeń (wjazd/wyjazd pojazdu, spóźnienia itp.).

QX GPS Professional zawiera moduł komunikacyjny, który stwarza  możliwość wysyłania i odbierania SMS lub e-maili, a także rozbudowany moduł raportowania, pozwalający uzyskać informacje związane z eksploatacją pojazdu.

QX GPS Professional w przeciwieństwie do większości rozwiązań konkurencji, nie wymaga budowania własnej infrastruktury informatyczno-telekomunikacyjnej, co pozwala uniknąć związanych z tym kłopotów. Wystarczy komputer PC z dostępem do Internetu. 
 
                                  Żadnych dodatkowych wymagań
                         Żadnych dodatkowych i ukrytych kosztów

Wdrożenie QX GPS Professional  przynosi:
korzyści finansowe - polegające na optymalizacji kosztów użytkowania pojazdów (według magazynu „Flota” koszty użytkowania monitorowanych samochodów firmowych ulegają zmniejszeniu około 20%),

korzyści organizacyjne - umożliwiające lepsze wykorzystanie zasobów ludzkich,


wzrost bezpieczeństwa.QX GPS Professional to innowacyjne rozwiązanie wspomagające zarządzanie flotą pojazdów i powiązanymi z nią zasobami ludzkimi.

 

Pobierz oprogramowanie Java dla Windows

Strefa Partnera
 
Login:
 
Hasło:
 
 
Zostań naszym dystrybutorem
czujniki cofania
Zaufali nam:
 
 
 
 
   
 
     
 
 
 
  
czujniki parkowania
EMG Poland Sp. z o.o. ul. Stradomska 66, 04-608 Warszawa, tel.: 22 517 18 00, fax: 22 517 18 01, e-mail: biuro@emg-poland.pl projekt i wykonanie: InforpolNET, 2008